Odlučovače kapek

Odlučovače jsou určeny pro zachycování škodlivin ve formě kapalných aerosolů obsažených v odsávané vzdušině, zejména pro zachycování aerosolu vznikajících při procesu chromování a niklování. Použité jsou i pro jiné aerosoly podobného charakteru. Hlavní aktivní součástí odlučovače jsou speciálně tvarované lamely. Lamely odlučovače jsou dodávány od české firmy s mezinárodním zastoupením.

Do systému vzduchotechnického zařízení jsou odlučovače obvykle zařazovány vodorovně a co nejblíže ke zdroji znečištění. Mohou být umístěny na ocelovém nebo plastovém podstavci, na vetknutých nosnících nebo zavěšené na podvěsech. Zachycenou kapalinu je možno hydraulický uzávěr vracet zpět do technologického procesu, zachycovat v přistavěné nádrži nebo odvádět do neutralizační stanice.

Výhody použití odlučovače především spočívají ve:odlučovač kapek

  •  vysoké účinnosti,
  • nízké tlakové ztrátě 
  • malém zastavěném prostoru.

Materiálové provedení zaručuje vysokou životnost i v chemicky náročném prostředí.

Odlučovače látek společnosti GIS s.r.o.

  • Odlučovače jsou vyráběny pro množství vzdušiny v jmenovité řadě od 2000 – 21000 Nm3/h v rozměrové řadě pokrývající zcela tento rozsah výkonů.
  • Tlaková ztráta při jmenovitém výkonu je od 100-500 Pa.
  • Účinnost odlučovače se pohybuje při vhodné aplikaci okolo 99,5% (při rychlosti 3,4 m/s je limitní průměr kapek 45 μm).

Zašlete nám dotaz nebo poptávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

28. 11. 2016

Nabízíme náplňovou absorpční kolonu

Nabízíme náplňovou absorpční kolonu, výkon ventilátoru 21 000 m3/hod.

Archiv novinek »

Kontakty

GIS s.r.o.
U Obchvatu 400
582 81  Habry

Tel: +420 569 440 065
Fax: +420 569 440 065
E-mail: info@gishabry.cz
E-mail: tech@gishabry.cz