Pračky plynů

Firma nabízí v této sekci pračky plynů na principu skrápění proudu znečištěného vzduchu absorpční kapalinou a to jednak ve vertikálním, jednak v horizontálním uspořádání. Pračka plynů

Absorbéry jsou navrhovány pro neutralizaci odpadních exhalátů HF,HCL a dalších snadno rozpustnýchplynů. Součástí naší dodávky je projekční návrh, výroba zařízení, jeho montáž a komplexní odzkoušení.

Zařízení musí splňovat stále přísnější ekologické normy a emisní limity. V případě vysokéhoobjemu exhalátů pocházejících z chemických výrob, jsou navrhovány vícepatrové absorbéry řazené navíc do vícestupňových kolon. Součástí zařízení jsou odlučovače kapek.
Pro nižší výskyt exhalátů především z prostředí galvanických linek jsou obvykle navrhovány horizontální pračky, jejichž účinnost může být zvyšovánapoužitím nevodné absorpční kapaliny. Horizontální pračky jsou dodávány v kompletu s odlučovači kapek a cirkulační vanou.
 

Součástí naší dodávky je:Mokrá pračka

  • projekční návrh,
  • výroba zařízení, 
  • montáž zařízení,
  • komplexní odzkoušení.

 

Zašlete nám dotaz nebo poptávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

28. 11. 2016

Nabízíme náplňovou absorpční kolonu

Nabízíme náplňovou absorpční kolonu, výkon ventilátoru 21 000 m3/hod.

Archiv novinek »

Kontakty

GIS s.r.o.
U Obchvatu 400
582 81  Habry

Tel: +420 569 440 065
Fax: +420 569 440 065
E-mail: info@gishabry.cz
E-mail: tech@gishabry.cz